Teltonika Energy_LT

TELTONIKA ENERGY

Esame jauniausia ir sparčiai auganti įmonė visoje „Teltonikos“ įmonių grupėje. Kuriame naujoviškus elektromobilių įkrovimo sprendimus, skatinančius tvaresnį ir ekonomiškesnį vairavimą, bei veiksmingai prisidedančius prie išmetamo CO2 kiekio mažinimo. Kartu su savo klientais ir partneriais siekiame užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir padaryti šiuolaikines elektromobilių įkrovimo technologijas prieinamas žmonėms visame pasaulyje. Sužinokite daugiau apie mūsų gaminamus produktus ir įmonę „Teltonika Energy“.

Jei norite prisidėti prie elektromobilių įkrovimo patirties transformacijos kartu su „Teltonika Energy“ prisijunkite prie mūsų!

 

TELTONIKA ENERGY

Esame jauniausia ir sparčiai auganti įmonė visoje „Teltonikos“ įmonių grupėje. Kuriame naujoviškus elektromobilių įkrovimo sprendimus, skatinančius tvaresnį ir ekonomiškesnį vairavimą, bei veiksmingai prisidedančius prie išmetamo CO2 kiekio mažinimo. Kartu su savo klientais ir partneriais siekiame užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir padaryti šiuolaikines elektromobilių įkrovimo technologijas prieinamas žmonėms visame pasaulyje. Sužinokite daugiau apie mūsų gaminamus produktus ir įmonę „Teltonika Energy“​​​​​​​.

Jei norite prisidėti prie elektromobilių įkrovimo patirties transformacijos kartu su „Teltonika Energy“ peržiūrėkite laisvas darbo pozicijas ir prisijunkite prie mūsų!

Paieškos rezultatai pagal "". 1 puslapis iš 1, rodomi rezultatai nuo 1 iki 3 iš 3
NUSTATYTI IŠ NAUJO
EV Product Sales Manager (for Nord Europe) • Energy Vilnius, VL, LT, 08200 Pardavimai ir verslo plėtra
EV Product Sales Manager (for East Europe) • Energy Vilnius, VL, LT, 08200 Pardavimai ir verslo plėtra
Chief of East Europe sales group • Energy Vilnius, VL, LT, 08200 Pardavimai ir verslo plėtra